İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 Deri Ceket Modelleri

Bu sene ünlü markalar çok çeşitli modellerde deri ceketler sunmuşlardır. Deri yılı diyebiliriz. Deri ceketlerde kısa, uzun, kürk ve kapüşon detaylı olarak sınıflandırmak mümkün.

2016 deri ceket modellerinin değişik renklerde olması kullanım alanını genişletmiştir. Hiç giymem diyenler bile deriye, renk seçenekleri sayesinde daha ılımlı bakmaktadırlar. Uzun tunik bluzlara kısa deri ceket modelleri çok yakışmaktadır. Kısa boylu bayanlar kısa deri ceket tercih etmeniz sizi daha uzun gösterecektir. Ayrı bir havanız olsun istiyorsanız zımba detaylı deri ceketleri kullanabilirsiniz kombinlerinizde. Rock’n Roll havası estirmek isteyenler rugan deri ve zımbalı deri ceket modelleri tamda size göre.

Deri ceketlerin en dikkat çeken özelliği ise fermuar detaylarıdır. Fermuar detayları ne kadar çok olursa o kadar sportif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kolda, yanda, omuzda hatta sırt kısmında bile fermuar kullanılmaktadır. Yakada kürk olan modellerle daha şık ve zengin görünebilirsiniz. Bu kürkler değişik renklerde olursa kıyafetiniz ve makyajınızla değişik tarzlarda kombinleyebilirsiniz. Uzun ve kemerli modellerde 2016 deri ceket  koleksiyonlarda yerini almıştır. Daha çok siyah, kahverengi, bej, kırmızı, koyu yeşil renkler tercih edilmektedir. Pembe, mavi ve uçuk renkleri ayakkabınızla kullanabilirsiniz. Tesettürlü bayanlarda deri ceket modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca uzun deri ceket tarzlarınıda pardesü şeklinde giyebilirler. Deride püsküllü şekiller de yine bu yıl tercih edilen ceketler arasında.

2016 Deri Ceket Modelleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir