İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adidas Koşu Ayakkabı Modelleri

Adidas koşu ayakkabıları rahat dizaynları ve tasarımları ile kadınların kullandığı ayakkabılardan biri haline gelecek. Adidas koşu ayakkabılarında tek renk spor ayakkabı modelleri daha çok kullanılıyor.

1- Bordo Koşu Ayakkabı Modelleri 

Adidas markasının trend renklerinden biri olan bordo bayan koşu ayakkabı modellerinin içinde gözde tasarımı ile kullanılan ayakkabılar içinde bulunuyor. Bordo koşu ayakkabı modellerinin taban kısmı beyaz ve spor ayakkabıyı daha enerjik kılıyor.

0012835_m18355-adidas-duramo-6-w

2- Siyah Koşu Ayakkabı Modelleri 

Siyah koşu ayakkabıları bağcıklarının renkli görüntüsüyle sizi koşmaya hazırlayacak tasarımlardan oluşuyor. Siyah koşu ayakkabılarının taban kısmı mor ve ayakkabı ile bir bütün oluşturuyor. Mor bağcıklar ve mor taban renginden oluşan koşu ayakkabıları oldukça sade ve şık.

images

3- Mavi Koşu Ayakkabı Modelleri 

Mavi koşu ayakkabıları renkli spor ayakkabı giymek isteyenler için ideal. Mavi koşu ayakkabılarının üzerinde yer alan siyah çizgiler ayakkabıların sportif görünümünü güçlendiriyor. Taban kısmı beyaz olan spor koşu ayakkabılarının ip kısmında yer alan ufak neon ayrıntılı metaryel ayakkabıya renk katıyor. 95cb25

4- Pembe Koşu Ayakkabı Modelleri 

Pembe rengi ile dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Adidas koşu ayakkabıları yine siyah renkli çizgileriyle renkli bir görünüm sergiliyor. Taban rengi beyaz olan koşu ayakkabılarının rahatlığı ve tarzı genç kızları koşarken bile rahat hissettirecek. İp renkleri spor ayakkabı ile aynı tonlarda olan pembe koşu ayakkabılarının üzerinde yine Adidas amblemi yer alıyor.

1

5- Renkli Koşu Ayakkabı Modelleri 

Adidas koşu ayakkabılarının içinde vişneçürüğü, beyaz ve siyahtan meydana gelen spor koşu ayakkabıları da bulunur. Bu ayakkabılarla beraber eşofmanlarınızı yada giydiğiniz koşu kombinlerini renk farketmeksiniz başarılı şekilde kombinleyebilirsiniz. Vişneçürüğü ayakkabının yan kısmında yer alan beyaz çizgiler ayakkabıyı spor yapmak için daha uygun bir şekle sokar.

adidas-supernova-sequence-6-bayan-kosu-ayakkabisi-520x245

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir