İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 Converse Modelleri

Converse modelleri renkli, tek renk ve üzerinde çeşitli baskı desenleri olan ayakkabı modelleriyle daha çok genç kadınların ayaklarını süsleyecek. Sezonun hip converse modelleri içinde üzeri zımba detaylı converseler yer alıyor.

1- Baskı Yüzeyli Converse Modelleri 

Converse ayakkabı modelleri içinde baskı desenleriyle ve renkli görünümüyle dikkat çeken ayakkabılar bulunmaktadır. Baskı desenli converseler gençlerin kullandığı modellerden biri olacak. Ayak bileğini kapatan modelleriyle baskı desenleri daha fazla ortaya çıkıyor.

converse_modelleri_14

2- Çiçek Desenli Converse Modelleri

Çiçek desenli converseler beyaz taban renginin üzerinde uyarlanan desenli spor ayakkabılardan oluşmaktadır. Kırmızı, bordo ve pembe gibi ayrıntılarla dizayn edilen çiçek desenleri beyaz rengin üzerinde oldukça şirin görünür. Bu converse ayakkabılar günlük giyim için uygundur.

indir

3- Sade Görünümlü Converse Modelleri 

Converse modelleri arasında sade görünümleriyle dikkat çeken converse modelleri de bulunur. Tek renk olan ve genellikle beyaz tasarlanan converseler 2016 sezonunda renkli kıyafetlerin altına giyilebilecek ideal ayakkabılardan oluşuyor.

2016-en-trens-converse-modelleri

4- Jean ve Fermuar Detaylı Converse Modelleri 

Jena pantolonların altına giyebileceğiniz spor ayakkabı modellerinde fermuar ayrıntılarda yer alıyor. Spor ayakkabının arka kısmında yer alan fermuar detaylar jean converse modellerini pantolonlarla giymek için daha uygun hale getiriyor.

2016-converse-modelleri

5- Zımbalı Converse Modelleri 

Zımba detaylarıyla hareketli bir görünüm verilmiş converse modellerinde açık renk zemin üzerinde yer alan zımbalar gösterişli halleriyle alıcı bulacak. 2016 sezonunda salaş giyinmek isteyen kadınların kullandığı spor ayakkabı modellerinden biri olacak. Zımba detaylı converse modellerinde ayakkabının arka ve yan kısımlarında zımba ayrıntılar yer alıyor. Bu gösterişli ve salaş converse modelini bol pantolonlarla yada salaş eteklerle birlikte kullanabilirsiniz.

converse-ayakka-20151405084859025

6- Deri Yüzeyli Converse Modelleri 

Deri yüzeyli converse modellerinde dış kısım siyah ve üzerinde yıldız bulunan farklı bir modele sahiptir. Bu tip ayakkabılar keten pantolonlarla birlikte giyilerek casual bir şıklık elde edilebilir.

2014-Deri-Converse-Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir