İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 Çocuk Elbiseleri

Erkek veya kız çocuk fark etmez önemli olan onların sağlığı, cildin nefes alması ve kendilerini rahat ettirecek kıyafetler giydirmek zorundayız. Ama arada doğum günlerinde ve yakın akraba düğünlerinde çocuklarımıza şirinliği ön planda tutan elbiseler giydirebiliriz.

2016 çocuk elbiseleri kız çocukları için çeşitler oldukça fazla gibi görünüyor. Tütü gelinlik modelleriyle başlayabiliriz konumuza. Her sene, her dönem çocuk gelinlikleri önemini hiçbir zaman kaybetmiyor. Teyze, amca, dayı, hala düğünlerinin vazgeçilmez kıyafeti, kız çocukları için gelinlik duvakla birlikte J, erkek çocukları içinde damatlık takım elbise kravatlı J Trend kıyafet seçenekleri büyümüşte küçülmüş elbiselerdir. Bütün markaların çocuk kombinlerinde, kendimize aldığımız kıyafetin küçük versiyonu bulunmaktadır. Böylece çocuklarımızla takım kombinasyonlar yapabiliyoruz.

Çocuk kıyafetleri üzerine taş ve çiçek işlemeli motif uygulaması yapılmakta. Kendinden birleşik kıyafetler etek bluz, pantolon gömlek, kravat gömlek, elbise panço gibi modeller rövanşta. Yine kızlar için puantiyeli elbiseler çok moda. Tüllü elbiseler, kapşonlu takımlar üç parça olanlar rengarenk modelleriyle piyasada bulunmaktadır. Çocuklar için mevsim, moda, trend fark etmeksizin her renk giydirilebilir. Her renk onlar için moda. Kış mevsimi için şişme yelek ve ceketlerde çok rağbet görüyor bu sene. Çizgi film karakterleri olan kıyafetler çeşitli markaların lisanslı bölümünde mevcut bulunmaktadır. Lisanslı kıyafetler diğer kıyafetler göre fiyatı daha yüksek olduğundan belirli bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Ama çocuğumda orijinal kumaştan kıyafet giysin istiyorsanız bu tarz kıyafetleri alabilirsiniz.

2016 Çocuk Elbiseleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir