İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Yılı Sokak Modası

Ünlü markaların bu yıl için belirlemiş olduğu sokak modasında özellikle içinde bulunduğumuz kış ayına özel bereler ve kocaman mantolar ön plana çıkmaktadır. Kış ayları için yapılan kıyafet tasarımında büyük objelerden ilham alınması dikkat çekmektedir.

Bir yandan İlkbahar-yaz 2015 Paris Haute Couture haftası devam ederken, önümüzdeki günlerde başlayacak olan moda haftaları için geri sayım da devam etmektedir. Henüz kışlık parçalardan vazgeçmek için çok erken olsa da, bu heyecanlı bekleyiş sonunda ilkbahar-yaz koleksiyonları için gardırobumuzda yer açmak gerekebilir. Yaptığımız incelemeler sonunda 2015 sokak modası için kalın mantolar ve berelerin stil sahibi olmayı isteyenlerin tercihi olduğu görülmektedir.

2015 yılı sokak modası hareketli geçiyor!

Şık görünmek için fazlalık kıyafetlerden kurtulmak her zaman için çözüm olmayabilir. Mesela soğuk havada kat kat giyinip de stil sahibi olunabilir. Kat kat giyinerek ortaya konan en güzel sokak modası örneklerini İngiltere’nin Londra şehrinden örneklerle yazımızın galerisinde sizlere sunuyoruz. Bundan sonra da her zaman en iyi moda örneklerini farklı yazılarımızda bulabilirsiniz. İşte Londra’dan sokak modası örnekleri!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir