İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Yazı Pudra Modası

Geçen yıl moda dünyasını etkisi altına alan pudra renk tonları 2015 İlkbahar-yaz koleksiyonlarını da ele geçirecek gibi görünüyor. Gelecek sezon da pudra renklerle bol bol karışılacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle aksesuarlarda kendini gösteren pudra renk 2015 modası çekici havasıyla yazı daha yumuşak yaşatacak gibi görünüyor. Hemen bütün koleksiyonlarda kullanılan bu tonözellikle Kenzo, Nina Ricci, Miu Miu, La Coste ve Manish Arora’nın birbirinden farklı aksesuarlarında daha yoğun kullanılıyor.

PUDRA-DERI-PORTFOY-CANTA-RESİMLERİ
Pudra Renk Çanta Modeli

Pudra rengin kullanılması göründüğü gibi pek de kolay değildir. Pudra tonu stilinize dâhil ederken birkaç noktaya dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle rengin büyüsüne kapılıp teatral bir havaya bürünüp de fazla romantik olmamalısınız. Yahut pudra rengini abartılı kullanarak çocuksu bir görüntüye girmekten kaçınılmalıdır. Maskülen parçalarla uzun bir kaban ya da büyük bir kazakla kombine ederek çocuksu görüntü engellenebilir. Pudra renk modası zıtlıkları değil yumuşaklık ve ayrıntıyla uyum halinde olan bir renktir. Bu nedenle tüm renklerle uyum sağlaması beklenmemelidir. Ekru, su yeşili ve buz grisi gibi renk tonlamalarıyla uyum ve vurgu sağlanabilir.

pudra-rengi-ayakkabı-canta-resimleri
Pudra Renk Ayakkabı Çanta

Pudra renginden hoşlanmasa da modayı takip etmek isteyen kadınlar bu rengi çanta gibi aksesuarlarında kullanabilir. Hem klasik siyah çanta bunalımına bir bahar dokunuşu değmiş olur hem de trend daha göze batmadan takip etmiş olunur.

pudra-rengi-victorias-Secret-resimleri
Pudra Renk İç Çamaşırı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir