İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Trend Şal Modelleri

Soğuk kış günlerinde boynu sarmakla kalmayıp vücudun üst kısmını tamamen saran şalların içinde olduğu kombinler gün geçtikçe daha sık görülmeye başlandı. Özellikle 2015 Sokak modası yeni trendlerden biri olarak şal modelleri ile dikkatleri çekmektedir.

2015-trend-sal-modelleri (1)
2015’in Yeni Trendi Uzun ve Geniş Şal Modelleri

Sokak stilistleri uzun ve geniş şalları, şık manto ve kazakları tamamlamak için kullanmaktadır. Boyları uzun ve gösterişli atkılar veya şallar bir adım daha öne çıkarılmaktadır. Battaniye kıvamındaki şallar, kemerle kombin edilen atkılar derken aksesuar yönünden zengin bir kış geçiriyoruz.

2015-trend-sal-modelleri (4)resimleri
Uzun Şal Modelleri

Birbirinden farklı şal modellerini görebildiğimiz sokak stilinde 2015 trend şal modeli olarak battaniye desenli şal modellerini gösterebiliriz. Satışa sunulduğu ilk günden beri büyük bir ilgiyle karşılanan battaniye şal modelleri birçok kadının üzerinde tamamlayıcı bir aksesuar olmaktan çok soğuktan koruyucu önlem olarak da kullanılmaktadır.

2015-trend-sal-modelleri (2) resimleri
Uzun ve Geniş Şallar

Sanki boyutu artırılmış atkılar gibi duran yeni tip şallar tesettürlü kadınların da bu kış ilk sıradaki tercihleri arasında yer almayı bildi. Şal modellerinin hoş görüntüsü ve tesettür giyiminde bol giyimin olma zorunluluğunu karşılayan şal modelleri, tesettür giyiminde sık tercih edilebilmesinin de önünü açmış oldu.

2015-trend-sal-modelleri (3)
Tesettür Şal Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir