İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Mezuniyet Elbise Modelleri

Mezuniyet geceleri için tasarlanan modellerin her biri büyük özenle hazırlanmaktadır. Uzun bir okul döneminin karşılığı olan mezuniyet törenine alnının akıyla çıkacak olan bayanlar kendini bu özel gecede özel görmek ister. Bunun için günler öncesinden başlanan hazırlıkların ilk aşaması mezuniyet elbise modeli seçimi olmaktadır.

siyah-mini-elbise-modelleri-resimleri
Siyah Mezuniyet Elbise Modelleri

2015 yılı açıdan mezuniyet heyecanı yaşayacak olan bayanlar için bereketli olacağa benziyor. Geçen yıllarda sık kullanılan tarzlara ek olarak bu yıl yeni modeller eklenmiş ve böylece elbise modellerinin yelpazesi daha da genişlemiştir.

mezuniyet-elbiseleri-2015-resimleri
Mezuniyet Elbise Modelleri

Bu yıl mezuniyet elbiselerinde uzun modellerin yanı sıra kısa etekli tasarımlar da bulunuyor. Ancak her yıl olduğundan farklı olarak modellerin etek kısımlarında, göğüs ve sırt dekoltesi kısımlarında, omuz ve kol tasarımlarında farklılıklar ortaya konması daha güncel görüntülerin oluşmasını sağlamaktadır. Zıt çizgiler birçok alanda iyice yer etmişken 2015 mezuniyet elbiseleri modellerinde de bu duruma birçok tasarımda şahit olunuyor. Çok farklı çizgilerle oldukça hoş tasarımları ortaya koyan stilistlerin bu sezonun modasını yılın mezuniyet elbiselerinde izleyeceği şimdiden bir gerçek. Bakalım genç bayanların tercihi hangi tasarımlardan yana olacak?

mezuniyet-gecesi-elbiseleri-2015-resimleri
2015 Mezuniyet Elbiseleri
mezuniyet elbiseleri resimleri
Taşlı Mezuniyet Elbisesi
mezuniyet abiye resimleri
Kırmızı Mezuniyet Elbisesi
mezuniyet elbiseleri 2015 resimleri
Sarı Mezuniyet Elbisesi

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir