İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 İlkbahar-Yaz Çanta Modelleri

Kıyafetlerimizin tamamlayıcı aksesuarlarından olan çantalar ilkbahar yaz sezonunda da cıvıl cıvıl ve farklı modelleriyle vitrinleri süslüyorlar. Bu yıl çanta modelleri geçtiğimiz yıldaki gibi büyük tasarımlar yerine küçük ve elde taşınabilir modellerden oluşuyor.

2015 Çantalarında Neler Var?

Retro ve vintage dönüşümü yaşayan modaya 2015 çanta modelleri de eşlik ediyor. Püsküllü ve Retro tasarımlı çantalar eskiye dönüşün izlerini taşıyor. Bu çanta modellerine ise kutu çantalar ve minik çantalar eşlik ediyor.

Kıyafette bulunan desenlerle aynı modeli taşıyan desenli çantalar da ilkbahar ve yaz aylarında sıkça kullanılacak modellerden. Minik el çantaları 2015 çanta trendleri içerisinde en fazla ilgi gören modellerin başında yer alıyor. Eşyası çok olan bayanlar için doktor çantaları da bu sene moda.

Sportif görünümlü ve içerisinde çok fazla eşya alması istenilen çantalar genellikle postacı çantalar ve ya tote çantalar oluyor. Bu modellerde gençler tarafından büyük ilgi görüyor. Minimal dokunuşlarla hazırlanan zarf çantalar ve abiye çantalar bu sene bayanların kıyafetlerini tamamlayan diğer modellerden.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir