İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 İç Giyim Modelleri

İç giyim şıklığı 2015 yılında da özel markalar tarafından oluşturulan tasarımlarla devam ediyor. 2015 iç giyim tasarımları yeni sezonda oldukça cüretkâr ve bunun yanında renklerin birbirileriyle uyumunu bir arada sunuyor. Özenle tasarlanan ürünler, kadınların partnerleri karşısında dikkat çekmesi için titizlikle düşünülmüş. Ayrıca yatak odasında kendilerini özel hissetmek isteyen bayanlar için pek çok farklı ürün ön plana çıkarılmış durumda.

2015 iç giyim tasarımlarda neler göze çarpıyor?

Yeni sezon iç giyim ürünlerinde ilk olarak göze çarpan siyah modellerin ağırlığı oluyor. Bunun yanında göğüs ve bikini bölgesine yerleştirilen transparan tasarımlar, seksi bir görüntünün ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Siyah tasarımların yanı sıra açık bordo ve eflatun renkli ürünler, kadınlara seçme özgürlüğü sunuyor. 2015 iç giyim ürünlerde genel olarak pastel tonlara yönelme olduğunu söylemek mümkün. Genelde canlı ve gözü yoran renklerin aksine daha yumuşak ve naif renkli tasarımlar başı çekiyor.

Diğer yandan yeni sezon ürünleri her bedene uygun ölçülerde üretim altına alınmış. Her model kendi içerisinde farklı beden ölçülerine sahip. Bu nedenle herhangi bir üründen hoşlanan kadınların beden ölçülerini sorun etmeden modellerden istediği herhangi birini satın alması mümkün.

2015 iç giyim ürünleri arasında dikkat çeken markalar Penti ve Pierre Cardin. Şıklığın ve seksi bir vücudun ön plana çıkmasını arzulayan bu markalar, müşterilerine ayrıcalıklı tasarımlar ortaya çıkarmış. Üstelik ürünlerin fiyatı sadece 50 TL – 160 TL aralıklarında.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir