İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Gelinlik Modelleri

İlkbahar-yaz sezonunun gelmesi ile birlikte gelin adaylarını da bir telaş sardı. Yaz aylarında evlenecekler için gelinlik modelleri oldukça farklı seçeneklerden oluşuyor. En güzel gününde mükemmel bir görüntü yakalamak isteyen gelin adayları için prenses etekli ve Fransız gipürlü modeller bu yazın en trend tasarımlarını oluşturuyor.

Gelinlik Modellerinde Neler Var?

Dantellerin damgasını vurduğu 2015 gelinlik modelleri tüllerle ve taşlarla hareketlendirildiğinde sade ve şık bir görünüm kazandırıyor. Saf beyaz yerine süt beyazı ve krem gelinliklerin tercih edildiği gelinlik modellerinde kemerli tasarımları ile dikkat çekiyor. Üst kısmı dantellerle ve taşlarla işlenmiş olan gelinliklerin etek kısımları daha sade olarak tasarlanıyor. Balık kesimli gelinlik modelleri de prenses etekli modeller kadar tercih ediliyor.

Straplez gelinlikler kadar sırt dekolteli gelinlik modelleri de gelinler için şık modellerden. Sade ve masum görünmek isteyen gelinler için düz kesimli modeller idealken daha hareketli görünmek isteyen gelin adayları için taşlı ve dantelli modeller sevilen tasarımların başında geliyor. 2015 gelinlik modelleri gelin adaylarını seçim yaparken zorlayacak gibi.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir