İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 DeFacto Elbise Modelleri

Günün her saatinde ve her mevsim en kolay tercih edilebilen elbise modellerinden başka ne vardır ki gardırobunuzda? Hayatı daha kolay yaşamak isteyenlerin en şık tercihlerinden olan elbise modelleri DeFacto ile farklı bir havaya bürünüyor. Güzel bir hafta sonu için keten elbise modelleri, yoğun bir iş günü için daha klasik çizgilere sahip elbiseler, eğlence zamanı içinse mini elbiseler bu sezon DeFacto tarafından sizin için özenle üretildi.2015 DeFacto Elbise Modelleri (2)

Hayatta her türlü sürprize hazırlıklı olanlar kıyafet konusunda elbiseleri bir sigorta gibi saklarlar. DeFacto sizi bu düşünceden üretmiş olduğu birbirinden hoş elbise modelleri sayesinde kurtaracak gibi görünüyor. İlkbaharı hissettiğimiz bu günlerde özellikle geçiş mevsimine uygun modelleri bulabileceğiniz 2015 DeFacto Elbise modelleri sizin için kesinlikle şık tasarımlar içermektedir.2015 DeFacto Elbise Modelleri (3)

Şifon bir elbise için her zaman şekil olmayı bilmiştir. Tıpkı bu elbisede olduğu gibi…2015 DeFacto Elbise Modelleri (4)

Kollar fakir, etek kısa ve kesinlikle tarz bir elbise…2015 DeFacto Elbise Modelleri (5)

Ketene yeniden yeni bir yorum katmayı başaran DeFacto bu haliyle herkesi kendine hayran bırakacak gibi duruyor.2015 DeFacto Elbise Modelleri (6)

Siyahın büyüleyici dokusuna sahip bu elbise modeli gece davetleri için oldukça uygun.2015 DeFacto Elbise Modelleri (7)

Tutkunun rengi kırmızı hiç bu kadar etkileyici olmamıştı.2015 DeFacto Elbise Modelleri (8)

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir