İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Anne Kız Kombinleri

Son yılların gözdesi olan anne-kız kıyafetleri birbirleri ile olan uyumdan dolayı oldukça tercihe diliyor. Minik kızlarıyla aynı kıyafetleri paylaşmak isteyen anneler üzerlerine uygun şekilde diktiriyor ya da kombinliyor. Anne-kızları bütünleştiren bu modeller ayakkabılardan elbiselere, aksesuarlardan pantolonlara kadar her alanda kendini gösteriyor.

Anne Kız Takımları Nasıl Kombinlenir?

Uyumlu görünmek isteyen anneler kızları için buldukları kıyafetlerle uyumlu olabilecek parçaları alarak anne kız kombinleri oluşturabilirler. İsteyen anneler kendileri ve kızları için özel kombinler diktirerek yaz-kış uyumlu bir şekilde gezebilirler. Annelerinin kopyası haline gelen kızlar için yaşa göre kıyafet seçimi yapılması da dikkate esilmesi gereken bir ayrıntı.

Anneli Kızlı Kıyafetler Harika…

Yavaş yavaş kreasyon haline gelen 2015 anne kız kıyafetleri farklı markalar tarafından üretiliyor. Etek, elbise, pantolon, bandana, ayakkabı, gömlek, ceket gibi çeşitli ürünlerle oluşturulan bu kıyafetler anne ve kızları için alternatif seçenekler oluşturuyor. Sadece dış giyimde değil aynı zamanda pijama, tayt, çorap gibi ürünlerde de anne-kız uyumunu bulmak mümkün olabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir