İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2015 Alyans Modelleri

Evlilik öncesi tatlı telaşlardan biri de alyans modeli seçimidir. Belki de bir ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız alyansı seçerken yüzlerce model arasından zevkinize en uygun olan modeli seçmek isteyeceksiniz. Eğer alyans modelleri arasında seçimde zorlanıyorsanız bu yılın en moda modellerini bulabileceğiniz yazımızı okuyup resimlere göz atabilirsiniz.

2015 alyans modelleri özel yapım yüzüklerle dikkat çekiyor

Bu yılın alyans modellerinde özel yapım modellerin daha çok ilgi gördüğünü belirtmek isterim. Ancak özel yapım yüzüklerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususun çok fazla işlemeli modeller seçilirken temizlik konusunun dikkate alınması olacaktır. Modelin tasarımı itibariyle çok fazla girintili çıkıntılı olanlar daha çok kir tutup daha sık temizlik gerektirebilir. Beyaz altınla birlikte tasarlanan modellerin 2015 alyans modelleri arasındaki çokluğu gözlerden kaçmamaktadır. Geçen yıllarda başlayan bu tasarım özelliği bu sene de kendini birçok modelde göstermektedir.

Modellerin çoğunda bayan alyans modeli taşlarla işlenerek süslenmektedir. Erkekler için hazırlanan alyans modeli ise daha çok sade tasarıma sahip olmaktadır. Özel yapım yüzüklerin bazılarında bu duruma ek olarak erkek alyansı da farklı detaylarla şekillendirilmektedir. Böylece erkek alyansı da bayan alyansındaki gösterişli yapıyla daha iyi bir uyum görüntüye kavuşmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir