İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2014 Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Abiye elbiseler özel davetlerin vazgeçilmez elbiselerindendir. Abiye seçimi yaparken dikkat etmek gerekir. Abiye modelleri seçerken formuna, şekline bakıldığı kadar rengine de önem göstermek lazım. Çünkü renk bazen fazlalıklarımızı gizleyecek bir sihirbazdır. Gösterişli ve şık olmak için en iyi renkteki ve modeldeki abiye elbiseyi seçmeye özen gösteririz. 2014 abiye modelleri de yeni yılın yaklaşmasıyla mağazalardaki yerlerini almaya başladı.

Biz bayaların aklına abiye elbise diyince payetli, işlemeli, şık elbiseler gelir. Her bayan katıldığı davet ya da özel gecelerde şıklığı ile o geceye damgasını vurmak ister. Abiye elbiselerde payetli, dantelli modelleri ile şıklığınızı tamamlayacak en önemli unsurlardan biridir. 2014 abiye modellerin de de yine bu gelenek bozulmamış. Birbirinden farklı abiye modelleri siz bayanların beğenisine sunulmuş. Hiç bir zaman şıklığından ödün vermeyen biz bayanlar için abiye elbise modellerinin tenimize uygun renklerde olmasıda önemlidir. Esmer bayanlar daha çok açık renkli abiye elbise modelleri ile elbiselerini ön plana çıkarırken, beyaz tenli bayanlar daha çok koyu renk abiye elbise modellerini seçerek elbiseleri ile gecenin yıldızı olmaya aday olacaklardır.

Kimilerimiz kısa abiye modellerini tercih ederken, kimilerimiz için uzun abiye modelleri vazgeçilmezler arasındadır. Özel davetlere giderken sade bir abiye modelli ile gayet şık olabiliriz. Ama abartı ve süslü modellerden vazgeçemeyen bayanlarda vardır.

2014 abiye modelleri arasında da sadelik ve abartı modellerden hoşlanan siz bayanlar için bir çok seçenek mevcut. Sizde kendi zevkinize en uygun abiye elbise modellerinden birini seçip davetin en şık kadını olabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir