İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

14 Şubatta Ne Alınır – 14 Şubat Hediye Seçenekleri

Tarihler yeniden şubat ayını göstermeye başlayınca sevgililer günü hediyeleri arayışına başlıyoruz. Peki ama 14 şubat hediye seçenekleri neler olabilir? Neler alınabilir sizler için araştırdık. Cevabı yazımızda sizi bekliyor…

14 Şubat Hediye Katalogu

Biraz iddialı bir başlık olduğunun farkındayız. Hazır sözü açılmışken bu hediye listesinin erkekler için hazırlanmış olduğunu da belirtmekte fayda görüyorum. Daha sonra erkekler için 14 şubat hediye listesi hazırlayabiliriz ama bu sene hazırlığımızı kadınlar için kullandığımızı belirtmek istiyorum.

Parfüm – Yine mi?

En klasik hediyedir. Çoğunlukla olumlu tepkiler alır. Karşınızdaki insanın sizin belirlediğinizi kokuyu tercih etmesi genellikle sevgililiğin ilk zamanlarında daha çok tercih edilir. Risk boyutu azdır ama gerçek bir hediye olarak görülmez. Sevgililer gününde iyi bir yemekte yada iyi hazırlanmış bir akşamda hoş bir hediye olmayabilir.

Kıyafet

Bu da çok tercih  edilen bir hediyedir. Karşınızdaki insanın bedenini ve zevklerini doğru bir şekilde bilmiyorsanız hiç giymeyeceği bir gömlek hediye etmiş olabilirsiniz. Karşınızdaki insanı kendi zevkinize göre giydirmeniz ise pek ince bir seçenek olmayacaktır. O sebepten aldığınız kıyafetin özelliklerine dikkat etmeniz gerektiğinin altını çizelim.

Tespih, Yüzük, Cüzdan, Kemer…

İhtiyaç duyulması halinde son derece başarılı hediyelerdir. Pahalı olması artı puan kazandırsa da. İlişki başlangıcında artı puan oluşturacaktır. İsim yazılı olanları da mevcuttur ama zevk meselesidir. Bu sebepten satın almadan önce karşınızda ki insanın giyimini kuşamını iyi analiz etmeniz sizin açınızdan avantaj olacaktır.

Kişiye Özel Hediyeler

Bugün pek çok internet sitesinde kişiye özel hediyeler satılmaktadır. Bu hediyeler de can sıkabilir, hiç kullanılmayabilir. O sebepten gerçekten işine yarayacağını düşündüğünüz bir hediye almakta daha büyük avantaj görebiliriz.

Peki Ama Ne Yapmalı – Almalı

Cevabı basit sorularda bugün, 14 şubat hediyeleri için iyi bir gözlemci olmanızı tavsiye ederim. Karşınızda ki kişinin ihtiyaçları ve sevdiği şeyleri iyi analiz etmeniz büyük bir artı kazanmanızı sağlar. Öncelikle bu durumu iyi analiz edin. Neyi seviyor nelerden hoşlanıyor?

İyi bir takım takipçisi mi? Yoksa tam bir kitap kurdu mu? Onun çok istediği ama alamadığı bir bilgisayar oyunu mu var? Yoksa kokusuna bayıldığı ve bitmek üzere olduğu parfümün yerine yenisini mi koymak gerekiyor? Seçim size kalmış. Doğru hediye ihtiyacı olan kişiye tam zamanında verilendir. Sağlıkla ve huzurla kalın…

Eklendiği kategori: https://www.modamodellerim.com/kategori/alisveris-rehberi/

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir