Transparan Abiye Modelleri

0
147

Özel günlerin vazgeçilmez parçalarından olan abiyeler çeşit çeşit tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu abiye modelleri içerisinde en dikkat çekenleri ise transparan abiye modelleri oluyor. Özel gecelerde ve günlerde fiziksel olarak bütün bakışlarını üzerine çekmek isteyenleri tercih ettiği bu modeller genellikle ten rengi tüllerle cesur tasarımlardan oluşuyor. Göğüs bölgesinde ve ya sırtta bulunan dekoltelerde transparan bir görüntü oluşturuyor.

Transparan Abiye Modelleri Yakıyor!

Taş işlemeli modelleri ve ince tüllerle bezeli modelleri olan trasnparan abiyeler çekici tasarımları ile bayanların şıklığına şıklık katıyor. Omuzlarda, göğüs bölgesinde, etek kısımlarında ve orta kısımlarda kullanılan saydam tüllerle daha da farklı duran bu abiyeler zarif görünmek isteyen bayanların tercihi.

Straplez, açık yaka ve askılı modelleri bulunan transparan abiye modelleri taş işlemeli ya da dantel işlemeli model seçenekleri sunuyor. Özellikle uygun saç stilleri ve takılarla desteklendiğinde daha da şık duracak olan bu modeller sınır tanımayan bayanların daha şık görünmesini sağlayacak. Uzun etek kısımlı transparan abiyeler ise son trendlerden.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER