2015 Saç Modeli Trendleri

0
84

2015 sezonunda saçlar platin sarılar, ışıltı kahveler ve şarap tonları ile hiç olmadığı kadar renkli ve ışıltılı görünecek. Eğer renkli bir sezona hazırım diyorsanız 2015 trend saç modeli renklerini sizin için yazdık. Yeni sezonda kendinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız saçınızın rengini değiştirerek köklü bir değişiklik yapabilirsiniz.

2015-sac-modeli-trendleri (2) resimleri
sarı saç rengi her zaman trend

Sarı saçlar her sezon moda olsa da yeni sezonda daha ışıltılı haliyle karşımıza çıkıyor. Sarı saç rengi uygulamasında saç dipleri doğal tonlarda başlarken, uçlara doğru inildikçe açıklı koyulu sarı tonları röfle edilerek saç aralarına ışıltı katılıyor. Böylece saçın şekliyle doğal olan ancak rengiyle bakım yapıldığı besbelli olan bir saç modeline sahip oluyorsunuz.

2015-sac-modeli-trendleri (5)
turuncu saç rengi böyle daha güzel

Turuncu rengin hakim olduğu kızıl saçlar artık geride kaldı. 2015 yılında turuncu alt tonlu saçlara şarap tonlarıyla yapılan gölgelendirmeler, saçın daha doğal ve çekici durması için oldukça uygun.

2015-sac-modeli-trendleri (3) resimleri
kahverengi saç rengi

Kahverengi saç modeli yeni sezonda elmacık kemikleri hizasından başlayarak saç uçlarına doğru inen ışıltılar katılarak şekilleniyor. Böylece kahverengi saçlar daha romantik görünecek.

2015-sac-modeli-trendleri (4)
platin saç rengi 2015’in yeni trendi

Geçmişte vazgeçilmez olan platin rengi saçlar 2015 saç modelleri ile hayatımıza geri dönmektedir. Boyatması riskli olan bu renk tonu saçlarda çok doğal durmasa da cüretkâr bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Saç uzmanları yalnızca açık tenli ve açık saç rengine sahip kadınların kullanması önermektedir.

2015-sac-modeli-trendleri (1) resimleri
2015 trend saç modelleri neler?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER